Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. přestupák pro Dark Elfy (Shilien Elder) 40+

15. 2. 2008
1. Pro získání úlohy musíte zajít za putovníkem Hermit Santiago. Nachádzí se u domečku severně od cesty k Orc Barracks. Pošle vás za Seer Tanapi do Orc Village.

2. Pro získání Tanapiho důvěry musíte zajít do Cave of Trials a vyhledat tam ducha předků Ancestor Martankus (vypadá jako velká kamenná hlava). Martankus vás pošle získat esenci ohně (Essence of Flame). Tu získáte zabíjením salamandrů (Lava Salamander) ve Forgotten Temple. Po získání esence se vraťte za Martankusem. Pošle vás za Tanapim.

3. V Dwarven Village vyhledejte Gauri Twinklerock. Pošle vás za knězem Priest of Earth Gerald. Tomu obětujte 100000adena a zajděte za trpaslíkem Wanderer Dorff. Zjistíte, že vás Gerald oklamal, takže se za ním vraťte a řeknětw si o ně nazpět peníze.

4. Navštivte v Girane kněze Priest Prim. Pošle vás za dalším knězem na Talking Island. Priest Petron vám zadá úlohu získat Hair of Nahir. Nahir se nachází v Elven Fortress. S úlovkem se vraťte za Petronom.

5. Promluvte si s elfkou jménem Andellia v Elven Village. Pošle vás zničit temné stromy (Black Willow) k vodopádům jihovýchodně od Swampland. Když z nich získáte Debris of Willow pohovořte si s postavou Uruha též blízko vodopádů. S knihou, kterou vám odevzdá se vraťte za Andelliou. Ta vám přikáže knihu spálit.

6. Vyhledejte ve Wasteland mudrce Wiseman Casian. Najdete ho nad jedním z vyústění do Ant Nest (jižně od písmena "a" v nápise Wasteland na mapě). Po rozhovoru s ním se vraťte za Santiagom a získáte Mark of Pilgrim.

Testimony of Fate

1. Pohovořte si v Girane s Magister Kaira. Pošle vás za Brother Metheus také v Girane. Metheus vás pošle do Executions Grounds zabít strom (Hangman Tree). Po jeho zabití se vraťte za Metheusom.

2. Jděte do Dionu za Master Ixia. Požaduje od vás materiál:
- 10x Tyrant's Blood, získáte zabíjením Tyrant uprostřed Wasteland
- 10x Marsh Spider Fluid, získáte zabíjením Marsh Spider v bažině okolo Cruma Tower
- 10x Nightshade Root získáte zabíjením Marsh Stakato v bažině okolo Cruma Tower
- 10x Dead Seeker Drug získáte zabíjaním Dead Seeker v Execution Grounds
- 10x Medusa Ichor získáte zabíjením Medusa severně od cesty ke Giran Castle

3. Materiál odneste Metheusovi. Dá vám lebku, kterou odneste Kaire v Girane. Ta vyvolá ducha Adler's Spirit. Duch vás pošle za Magister Roa do Giranu.

4. Roa vám dá recept, který odneste do Gludinu postavě Warehouse Keeper Norman a následně se vraťte za Kairou.

5. Kaira vás pošle za Tetrarch Thifiell do Dark Elven Village a ten vás pošle k Altar of Rites za postavou jménem Arkenia.

6. Pohovořte si s Bloody Pixy a s Blight Treant. Najdete je po celé krajině Dark Elfů. Jděte do Swampland a zabijte Black Willow Lurker.

7. Vydejte se lovit Breka Orc Overlord (severně od Giranu), dokud nezískáte předmět. Následně získejte dalších 10 předmětů lovom Grandis severně od Valley of Dragons. Musíte získat předmět i z Karul Bugbear východně od Hunters Village a z Leto Lizardman Overlord u cesty k Oren Castle.

8. Pohovořte si opět s některuo Bloody Pixy a s některým Blight Treantom a vraťte se za Arkeniou.

9. Zajděte za Thifiellom a získáte vaši odměnu - Mark of Fate.

Test of the Reformer

1. Najděte Priest Pupina v Girane. Pošle vás získat 7 stránek z denníku. Získáte je zabíjením Nameless Revenant v jámě v Execution Grounds. Po získání všech stránek denníku se objeví Aruraune, kterou zabijte. Po jejich smrti se vraťte za Pupinem. Pro úspěšné splnění této úlohy musíte všechny nepřátele zabít pomocí kouzla "Disrupt Undead" (stačí tímto kouzlem zasadit poslední ránu).

2. Vyhledejte postavu Preacher Sla jihozápadně od Floran Village východně od Ant Nest. Pošle vás za Katari severovýchodně od Swampland.

3. Po rozhovoru s Katari se zjeví Ol Mahum Inspector. Zabijte ho (jak se zjeví i Ol Mahum Pilgrim tak toho nezabíjejte!). Znovu si promluvte s Katari a zjeví se Ol Mahum Betrayer. I toho zabijte.

4. Najděte postavu jménem Kakan. Najděte ho pokud se vydáte po jižní cestě z Orc Village. Jděte stále rovně a najdete ho za křižovatkou s třretí odbočkou dolava (na sever).

5. Po rozhovoru s Kakanom se zjeví Crimsha Werewolf a Ol Mahum Pilgrim. Pomoci magie pomožte Ol Mahumovi zabít vlkodlaka. Promluvte si s Pilgrimem a s Kakan. Budete vysláni do Dwarven Village.

6. Dwarven Village opustíte bránou směřující na východ ale tou, která je severnější. Po cestě natrefíte na Nyakru. Po rozhovoru se zjeví Krudel Lizardman, kterého zabijte a opět si promluvte s Nyakru.

7. Navštivte postavu jménem Ramus pod vodopádem na Talking Island. Vyšle vás do Elven Ruins zabíjet kostlivce. Z každého druhu získáte jeden úlomek kosti. Vaší úlohou je teda zabíjet Skeleton Marksman, Misery Skeleton, Silent Horror, Skeleton Lord a Skeleton Sniper.

8. Po nasbírání všech 5 úlomků se vraťte za Ramusem. Pošle vás za postavou Preacher Sla a ten vám odevzdá vaši odměnu - Mark of the Reformer.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář